Centrum Psychoterapii i Psychologii

Psycholog online

Umów sesję
MASZ PYTANIE ?
Kinga Kocjan
e-mail:kinga.kocjan@atfc.pl
mobile:+48 728 37 52 27
Zobacz również

psychoterapia i konsultacje on-line

Psychoterapia i konsultacje onlineW celu zapewnienia stałego dostępu do specjalistów oraz minimalizacji barier w korzystaniu z pomocy terapeutycznej ATFC P&P oferuje swoim Klientom kilka dogodnych kanałów komunikacji on-line obejmujących w szczególności korespondencję e-mail i kontakt telefoniczny lub poprzez komunikatory Skype, Lync i TeamViewer.

wybierz usługę aby poznać szczegóły

przejdź

terapia indywidualna i małżeńska

Psychoterapia indywidualna i małżeńskaPsychoterapia indywidualna i małżeńska w wariancie stacjonarnym skierowana jest do osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt ze specjalistą. Jest to również forma dedykowana Klientom nie posiadającym dogodnych warunków do pracy on-line lub napotykających trudności techniczne przy korzystaniu z elektronicznych kanałów komunikacji.

wybierz usługę aby poznać szczegóły

przejdź

warsztaty terapeutyczne i rozwojowe

Warsztaty terapeutyczne i rozwojoweDopełnieniem oferty ATFC P&P są grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe organizowane w celu umożliwienia poszerzenia zakresu interakcji między ich uczestnikami. Oferowane przez ATFC P&P warsztaty i grupy terapeutyczne prowadzone są w formie wyjazdowej, weekendowej lub w cyklach sesyjnych, w grupach nie większych niż 12 osób.

wybierz usługę aby poznać szczegóły

przejdź

usługi korporacyjne i uzupełniajace

Usługi korporacyjne i uzupełniająceZnajdujące się w ofercie ATFC P&P usługi korporacyjne to modułowe uzupełnienie naszej oferty, którego głównymi elementami są wsparcie doradcze i operacyjne związane z zagadnieniami HR, optymalizacji procesów oraz mediacji i arbitraży, a także z executive coachingiem oraz szkoleniami z zakresu komunikacji biznesowej i kryzysowej.

wybierz usługę aby poznać szczegóły

przejdź
 • aspekt operacyjny
 • aspekt techniczny
 • procedura pałatności

Aspekt operacyjny

przebieg procesu zamawiania usługi

Aby skorzystać z usług terapeutycznych i konsultacji oferowanych przez ATFC P&P za pośrednictwem elektronicznych kanałów komunikacji należy w szczególności:

 • zapoznać się z zamieszczonym w serwisie zakresem i charakterem oferowanych usług oraz dokonać wyboru adekwatnej usługi lub poprosić o pomoc / kontakt naszych specjalistów;
 • zapoznać się z profilami specjalistów dostępnych dla wybranej usługi oraz bazowymi terminami ich dostępności widniejącymi w serwisie lub pełnymi terminami dostępnymi bepośrednio u każdego specjalisty;
 • zapoznać się z zasadami świadczenia usług zawartymi w stosownych regulaminach zamieszczonych w serwisie;
 • wybrać preferowanego specjalistę i dogodny termin oraz dokonać rezerwacji za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego lub poprzez bezpośredni kontakt ze specjalistą lub sekretariatem;
 • po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać płatności jednorazowej na bazie wybranej metody lub w formie pakietu abonamentowego;

Aspekt techniczny

minimalne warunki techniczno-organizacyjne

W celu skorzystania z usług za pośrednictwem kanałów elektronicznych niezbędne jest odpowiednie przygotowanie sprzętowe, które umożliwia efektywną komunikację. Dla efektywnego skorzystania z usług on-line zalecane jest:

 • komputer wraz ze standardowym systemem operacyjnym oraz sprawny mikrofon i słuchawki;
 • stabilne łącze internetowe o przepustowości powyżej 1 Mb/s (łącza komórkowe i analogiczne mogą skutkować niezadawalającą jakością komunikacji z uwagi na niestabilność połączenia);
 • niezbędne oprogramowanie umożliwiające kontakt na bazie wybranego kanału (E-mail; Skype, TeamViewer);
 • sprawny aparat telefoniczny będący w zasięgu sieci w przypadku korzystania z opcji świadczenia usługi z pośrednictwem telefonu;

Procedura płatności

tradycyjny przelew bankowy lub płatności elektroniczne

Realizacja płatności za usługi świadczone kanałami elektronicznymi w serwisie ATFC P&P odbywa się za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego lub serwisu płatności elektronicznych Przelewy24 i PayPal.


Tradycyjny przelew bankowy
 • Nazwa odbiorcy: ATF Consulting Sp. z o.o.
 • Adres odbiorcy: ul. Krakowska 212; Krzeszowice 32-065
 • Rachunek bankowy: Bank Pekao S.A. nr 53 1240 4940 1111 0010 2810 0721
 • IBAN: PL27114020040000300201355387
 • SWIFT: PKOPPLPW

Płatność z Przelewy24 lub PayPal
 • Krok 1: Wypełnij formularz zamówienia na stronie ATFC P&P wskazując wybraną usługę i specjalistę oraz podając niezbędne dane osobowe. Po kliknięciu "Zatwierdź" formularz przejdzie do etapu weryfikacyjnego prosząc o ponowne sprawdzenie wpisanych danych.
 • Krok 2: Zweryfikuj poprawność wpisanych danych oraz wpisz kod z obrazka. Po kliknięciu „Potwierdź” formularz prześle dla zabezpieczenia na wskazany e-mail link do systemu Przelewy24, w którym odbędzie się realizacja płatności oraz przejdzie do systemu Przelewy24
 • Krok 3: Potwierdź dane w systemie Przelewy24 i dokonaj płatności w wybranym systemie bankowym.

przejdź do formularza i dokonaj płatności za wybraną usługę

Wzmożone tempo, nadmiar obowiązków i brak czasu wolnego mogą odebrać nam radość życia. Przybywające zmartwienia sprawiają, że czujemy się przytłoczeni, przygaszeni, a także znerwicowani. Wiele osób cierpi na depresję, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę i bagatelizuje problem, a nieleczona choroba może zaburzać codzienny rytm i prowadzić do poważnych konsekwencji. Bezsenne noce zmniejszają naszą efektywność, ale także są szkodliwe dla naszego zdrowia. Gdy jesteśmy zmęczeni, łatwiej dopadają nas różne infekcje. To wszystko powoduje, że nieodzowna staje się pomoc psychologa online lub wizyta w profesjonalnych gabinetach, gdzie możemy uzyskać wsparcie. Rozmowa z drugim człowiekiem pozwala zrozumieć problem, zdefiniować emocje i uporać sobie z tymi negatywnymi, które źle oddziałują na nasze zdrowie psychiczne.

Pomoc internetowa

Wykształcony i empatyczny psycholog online pozwoli Ci przejść przez trudny okres, poradzić sobie z traumą i problemami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dzięki szczerej rozmowie z profesjonalistą możesz zrozumieć, co wpływa na zaburzenia nastroju, apetytu czy bezsenność, a znając przyczynę, łatwiej jest walczyć z objawami depresji lub innych schorzeń, które dotyczą ludzkiej psychiki. Empatyczne podejście psychologa online pozwala nawiązać dobrą relację z Pacjentem opartą na zaufaniu. Jeśli nie masz w sobie wystarczająco odwagi na wizyty face-to-face z profesjonalistą, skorzystaj z usług online, przeznaczonych również dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie są w stanie udać się samodzielnie do gabinetu lub preferują elektroniczny kontakt ze specjalistą. Szybka reakcja na pojawiające się problemy nastroju czy zaburzenia apetytu pozwala jak najszybciej zwalczyć problemy. Ich bagatelizowanie może nieść poważne konsekwencje, a brak interwencji psychologa online lub specjalisty przyjmującego w gabinecie może przynieść nam więcej szkód.

Gdy boisz się rozmawiać twarzą w twarz

Większość z nas ma trudności z bezpośrednim mówieniem o problemach, traumach czy przykrych przeżyciach, które wpływają na nasz nastrój. Wolimy ukrywać problemy i bagatelizować je, a strach przed konsultacją psychologiczną powoduje, że omijamy gabinety. Jednak wcale nie trzeba udawać się do centrum psychoterapii osobiście, ponieważ możliwość leczenia online ułatwi Ci otwarcie na drugą osobę. Terapia online obejmuje nie tylko maile, Skype czy inne komunikatory, ale także rozmowy telefoniczne ze specjalistą. W naszym Centrum Psychoterapii i Psychologii znajdziesz dobrego psychologa online, który pomoże Ci pokonywać przeciwności losu, nauczy sposobu radzenia sobie z problemami i technik relaksacyjnych dla znerwicowanych Pacjentów. Terapia pozwala również lepiej zrozumieć swój charakter – jego słabe i mocne strony, dzięki czemu wiemy, nad czym powinniśmy pracować.

Poznać ukryte problemy i traumy

Nierzadko przyczyna depresji czy innych zaburzeń jest nieznana Pacjentowi. Głęboko osadzone traumy mogą odbijać się w dorosłym życiu, a tylko poprawne zdefiniowanie tragicznych przeżyć pozwala wyleczyć się. Psycholog online pomoże Ci zdiagnozować przyczynę, wyuczyć technik radzenia sobie z trudnościami oraz uspokajania się. Większość z nas ma również zaniżoną samoocenę – nie dostrzegamy swoich zalet, a kompleksy przykrywają prawdziwy obraz siebie. Z psychologiem online poznasz swoją wartość, dowiesz się, jakie są Twoje mocne strony, marzenia oraz jak je spełnić. Jeśli czujesz, że tracisz radość życia lub nie potrafisz samodzielnie poradzić sobie z tragicznymi wydarzeniami, rozstaniem czy śmiercią bliskiej osoby, psycholog online wesprze Cię w trudnych chwilach. Internetowa poradnia jest również świetnym rozwiązaniem dla Polaków mieszkających zagranicą. Jeśli nie władasz dobrze językiem obcym, możesz zdecydować się na pomoc psychologa online, z którym przeprowadzisz skuteczną terapię.

Świadomość samego siebie

Nie musisz zmagać się z dokuczliwymi dolegliwościami, aby skorzystać z usług psychologa online. Specjalista jest również od tego, aby wzmocnić Twoje dobre strony, pracować nad charakterem i samorozwojem. Inwestowanie w siebie przynosi pozytywne rezultaty. Stajemy się bardziej pewni siebie, osiągamy sukcesy, a przede wszystkim okazuje się, że możemy poczuć się lepiej we własnej skórze. Samoakceptacja stanowi ważną kwestię, a psycholog online pozwoli Ci pokochać samego siebie. Doświadczenie naszych terapeutów pozwala zdefiniować każde zaburzenie, a empatyczne i profesjonalne podejście specjalistów buduje zaufanie niezbędne do rozmowy o problemach. Psycholog online analizuje Twoje wypowiedzi, z których wyciąga odpowiednie wnioski dające podstawę do rozmowy. Psycholog online z naszej poradni jest dyskretny.

Komfortowy kontakt ze specjalistą

W naszym Centrum Psychoterapii i Psychologii można zaufać kompetencjom psychologa online. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Internetowa terapia zapewnia wsparcie z zachowaniem komfortowej sytuacji. Wielu z nas preferuje rozmowę o sobie w warunkach domowych, a nie w profesjonalnym gabinecie. Dla nich oferujemy pomoc psychologa online, z którym porozmawiasz z dowolnego miejsca – swojego mieszkania, podczas delegacji, podróży czy emigracji.