Psychoterapeuta i psycholog on-line

psychoterapia online: e-mail, skype, lync, teamviewer, telefon

Umów sesję
MASZ PYTANIE ?
Kinga Kocjan
e-mail:kinga.kocjan@atfc.pl
mobile:+48 728 37 52 27
Zobacz również
 • informacje podstawowe
 • dla kogo dedykowana
 • dlaczego warto

Psychoterapia online

skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychoterapeuty bez wychodzenia z domu

Psychoterapia on-line jest nowoczesną i elastyczną formą kontaktu z psychoterapeutą przy użyciu narzędzi komunikacji elektronicznej takich jak E-mail, Telefon, Skype, Lync, TeamViewer, czy też inne Aplikacje dedykowane. Ma ona na celu udzielenie wsparcia, przyjrzenie się problemom i wypracowanie nowych sposobów radzenia sobie z nimi. Badania wskazują, iż powyższa forma psychoterapii jest równie skuteczna jak jej stacjonarna odmiana, a w przypadkach niektórych typów zaburzeń nawet skuteczniejsza. Psychoterapia on-line to również najdogodniejsza forma pracy terapeutycznej zarówno pod względem logistycznym, jak i finansowym. Jej forma sprzyja ponadto przełamaniu lęku przed pierwszym kontaktem ze specjalistą oraz zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa i dyskrecji, które nie zawsze są możliwe w przypadku terapii i konsultacji stacjonarnych.

więcej
.
Wielokrotnie potwierdzona skuteczność

Terapia na odległość jest powszechnie znana już od czasów Sigmunda Freuda, który wykorzystywał wymianę listową z pacjentami w swojej pracy terapeutycznej. Jest to też forma bardzo skuteczna jeśli chodzi o interwencje kryzysowe, czego dowodem są efektywnie funkcjonujące w wielu krajach od lat telefony zaufania. Nowoczesną kontynuacją powyższych praktyk jest psychoterapia online, oferowana również przez nasze centrum psychoterapii, która obecnie uważana jest za innowacyjną i wysoce skuteczną formę wsparcia w odniesieniu do większości zaburzeń podlegających stacjonarnej odmianie psychoterapii. | :: zobacz przykładowe wyniki badań


Mylne przekonania związane z psychoterapią online

Bardzo często mylną obawą w kontekście psychoterapii online jest przekonanie, iż psychoterapia w formie pozbawionej bezpośredniego, fizycznego kontaktu Klienta z psychoterapeutą będzie mniej efektywna z uwagi na ograniczenie liczby odbieranych bodźców. Jednakże forma ta stwarza zupełnie nowe możliwości dla psychoterapeuty, który nieobciążony pełnym zakresem bodźców pozawerbalnych może lepiej wsłuchać się w to, co chce wyrazić Klient za pomocą słów.


Psychoterapia online

ukierunkowanie elastyczność i eliminację barier w dostępie do profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej

Nasza oferta psychoterapii online kierowana jest w między innymi do osób przebywających czasowo lub stale poza granicami Polski, osób które z uwagi na miejsce zamieszkania mają utrudniony dostęp do placówek zajmujących się pomocą psychoterapeutyczną i psychologiczną, osób niepełnosprawnych oraz osób którym sytuacja rodzinna nie pozwala na uczestnictwo w tradycyjnej psychoterapii stacjonarnej. Oferowane przez nasze centrum psychoterapii usługi online to także alternatywa dla osób, które z uwagi na aktywność zawodową mogą skorzystać z pomocy terapeutycznej wyłącznie w niestandardowych godzinach wieczornych. Ponadto naszą ofertę psychoterapii online kierujemy do tych wszystkich, którzy cenią sobie elastyczność czasową oraz są zainteresowani zmniejszeniem kosztów sesji terapeutycznych.

Psychoterapia online

zwiększenie dostępności i ograniczenie kosztów terapii przy zachowaniu zalet sesji stacjonarnych

Psychoterapia online jest najbardziej wygodną formą wsparcia, która pozwala zachować maksimum anonimowości, a także zaoszczędzić czas i środki finansowe przeznaczane na dojazdy i podwyższony koszt sesji stacjonarnych wynikający z ponoszenia przez placówkę w ich przypadku większych kosztów stałych. Jest to także komfortowa forma pomocy, która umożliwia korzystanie z psychoterapii w wybranym przez siebie miejscu i czasie, co stwarza dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i sprzyja większej otwartości w relacji psychoterapeuta - Klient.

 • „Terapia pomogła mi zrozumieć jak współuzależniona byłam w relacji z mężem alkoholikiem i jak destrukcyjne dla mnie to było (…)"
 • „Kilka lat temu kiedy miałam myśli samobójcze czułam, że terapia jest moją ostatnią deską ratunku, dzisiaj cieszę się, że pozwoliłam sobie pomóc (…)"
 • „Kiedy zgłaszałam się na terapię byłam pewna, że mój problem jest związany z sercem teraz już wiem, że prawdziwa przyczyna leżała głębiej (…)"
 • „Nie mogłam poradzić sobie ze smutkiem po utracie zdrowia w wyniku wypadku, dzięki sesjom z terapeutą wyrzuciłam z siebie cały (…)"
 • „Całe życie czułam się gorsza od innych i nie potrafiłam przez to budować relacji. Psychoterapia pomogła mi zmienić moje przekonania (…)"
 • „Kiedy straciłam pracę myślałam że to koniec świata, sesje z terapeutką pokazały mi, że kryzys może być początkiem czegoś nowego (…)"
 • „Miałem sporą nieufność co do leczenia poprzez psychoterapię, jednak po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że warto było spróbować (…)"
 • „Nie wierzyłem że psychoterapia online może mi pomóc, ale po kilku spotkaniach poczułem ulgę i to, że w końcu jestem zrozumiany (…)"
 • „Polecam sesje online osobom które tak jak ja żyją w ciągłych rozjazdach, dzięki takiej opcji mogłem podjąć rozmowy z psychoterapeutą (…)"
 • „Dziękuję Pani Kingo za towarzyszenie mi w ciężkiej drodze po zdrowie, były momenty pełne zwątpienia, ale warto było wytrwać do końca (…)"
 • „Śmiało polecam kontakt przez skype, dzięki któremu udało mi się wznowić moją terapię po dwuletniej przerwie spowodowanej przeprowadzką (…)"
 • "Serdecznie dziękuję za pomoc jaką otrzymałam w trakcie mojej psychoterapii oraz za wytrwałość pani Kingi, dzięki (…)"
 • "Osobiście najbardziej cenię sobie możliwość odbywania wieczorami, kiedy moja córeczka już śpi i mogę skupić się na rozmowie (…)
 • "Mieszkam w USA i nie wyobrażam sobie mówienia o swoich przeżyciach w obcym języku, dlatego zdecydowałam się na terapię online (...)"
 • "Mieszkając w USA do czasu odkrycia terapii przez internet nie było mnie stać na godzenie spotkań z psychoanalitykiem z wydatkami na dom (...)"
 • "Rozmowa z terapeutą pomogła mi uporać się z depresją poporodową i zmniejszyła obawy związane z rodzicielstwem jakie miałam od lat (...)"
 • "Jako lekarz nie chciałem korzystać z pomocy kolegów z przychodni, dlatego wybrałem formę pracy, która daje mi poczucie anonimowości (...)"
 • "Będąc w delegacji doceniłam zalety swobodnego kontaktu, jaki uzyskałam dzięki kontynuowaniu terapii przez komunikator internetowy (...)"
 • "Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i wspieranie mnie w ciężkich chwilach mojego życia, dopiero po czasie zrozumiałam jak bardzo (...)"
 • "Nie spodziewałem się, że moje doświadczenia w pracy z terapeutą będą tak pozytywne i że wreszcie zdecyduję się na zmiany w swoim życiu (...)"
 • "Zgłosiłam się z myślą jedynie o kilku sesjach i nawet nie wiem jak minęły te 2 lata ale cieszę się że mnie to spotkało bo było mi to potrzebne (...)"
 • "Najbardziej zaskoczył mnie spokój oraz opanowanie mojego terapeuty, który konsekwentnie skłaniał mnie do otwarcia się (...)"

  Opłata jednorazowa

  • E-mail: 89 PLN/h
  • Telefon: 99 PLN/h
  • Skype: 99 PLN/h
  • Lync: 99 PLN/h
  • TeamViewer: 109 PLN/h

  Abonament 12 sesji

  • E-mail: 890 PLN
  • Telefon: 990 PLN
  • Skype: 990 PLN
  • Lync: 990 PLN
  • TeamViewer: 1090 PLN
  • informacje podstawowe
  • dla kogo dedykowana
  • dlaczego warto

  Konsultacje psychologiczne

  uzyskaj szybką i profesjonalną diagnozę problemu od doświadczonego psychologa

  Konsultacje psychologiczne są spotkaniem psychologa z Klientem polegającym na jednorazowym lub kilku krotnym kontakcie, które może stanowić doraźną pomoc lub być początkiem dłuższego procesu terapeutycznego. Celem powyższego kontaktu z psychologiem jest dokonanie wstępnej diagnozy przypadku Klienta, nakierowanie go na kontakt ze specjalistą, jak również wskazanie kierunków do dalszej pracy w celu samodzielnej eliminacji zdefiniowanego uprzednio problemu. Dzięki wstępnej konsultacji możliwe jest otrzymanie wsparcia psychicznego, a także uzyskanie lepszej orientacji w naturze problemu poprzez zapoznanie się z informacjami i spostrzeżeniami psychologa. Konsultacje psychologiczne on-line odbywają się za pośrednictwem kanałów komunikacji elektronicznej i przebiegają w bezpiecznej przestrzeni umożliwiającej swobodne wyrażenie emocji i uczuć.

  więcej
  .
  Zalety konsultacji psychologicznych

  Konsultacje psychologiczne jakie oferuje nasza poradnia psychologiczna pomagają w zrozumieniu trudności z jakimi borykają się Klienci oraz rzucają światło na to czym w istocie są niepokojące objawy jakie u siebie zauważają. Dzięki temu możliwym staje się szybka i wczesna diagnoza prowadząca do podjęcia leczenia farmakologicznego, jak również psychoterapeutycznego oraz powrotu do zdrowia i równowagi psychicznej. Konsultacje psychologiczne są zorientowane na szybkie udzielenie rzetelnej i fachowej informacji dzięki czemu pomagają w podjęciu dalszych świadomych decyzji w odniesieniu do procesu terapeutycznego.

  Konsultacje psychologiczne

  nakierowanie na szybkie przekazanie wstępnej diagnozy i informacji na temat natury zaburzenia lub problemu

  Konsultacje psychologiczne dostępne w ramach naszej internetowej poradni psychologicznej polecane są w szczególności osobom, które pragną zasięgnąć informacji na temat swojego problemu oraz potencjalnych ścieżek z jakich mogą skorzystać aby problem przepracować. Konsultacje psychologiczne to także usługa dla osób, które chcą otrzymać od wykwalifikowanego psychologa konkretne i rzetelne informacje dotyczące zaburzenia lub problemu z jakim się borykają. Usługa ta jest dedykowana także Klientom, którzy chcą skorzystać z kompleksowej diagnostyki psychologicznej pod okiem doświadczonego psychologa.

  Konsultacje psychologiczne

  niezobowiązująca możliwość uzyskani wstępnej diagnozy i wskazówek względem dalszych działań

  Konsultacje psychologiczne jakie oferuje nasza internetowa poradnia psychologiczna są niezobowiązującą formą pierwszego kontaktu z psychologiem, która może pomóc w zrozumieniu problemów z jakimi się borykamy. Konsultacje te stwarzają obszar, gdzie wspólnie z psychologiem można przyjrzeć się problemom, otrzymać wskazówki, porady, diagnozę oraz informacje zwrotne. Jest to także miejsce gdzie można otrzymać doraźną i szybką pomoc oraz wsparcie psychiczne w sytuacjach kryzysowych bez podejmowania decyzji o uczestnictwie w długotrwałym procesie terapeutycznym.

  • "Długo szukałam informacji na forach zanim zdecydowałam się na konsultacje e-mail, dzięki której odważyłam się na wizytę u specjalisty (...)"
  • "Uważam konsultacje internetowe w wykonaniu państwa serwisu za ciekawą alternatywę dla terapii stacjonarnej jaką odbyłem w swoim mieście (…) "
  • "Nie spodziewałem się, że moje doświadczenia w pracy z terapeutą mogą być tak pozytywne i że dzięki temu zdecyduję się na zmiany w swoim życiu (...)"
  • „Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, a przede wszystkim za to, że nigdy nie czułem się oceniany, a mogłem liczyć na wsparcie ze strony terapeuty (…)"
  • „Moim problemem było od zawsze zaufanie ale dzięki miłej i otwartej relacji z terapeutą miałem przestrzeń aby przyjrzeć się swojemu lękowi (…)"
  • „Dzięki trafnym spostrzeżeniom psychologa udało mi się poukładać relacje z córką, w których czułam się kompletnie zagubiona i przerażona (…)"
  • „Mieszkam na stałe za granicą, z dala od bliskich czułam się samotna i nie wiedziałam co z tym zrobić, sesje online okazały się dla mnie zbawienne (…)"

   Opłata jednorazowa

   • E-mail: 89 PLN/h
   • Telefon: 99 PLN/h
   • Skype: 99 PLN/h
   • Lync: 99 PLN/h
   • TeamViewer: 109 PLN/h

   Diagnostyka 1 seria

   • E-mail: 590 PLN
   • Telefon: 690 PLN
   • Skype: 690 PLN
   • Lync: 690 PLN
   • TeamViewer: 790 PLN
   • informacje podstawowe
   • dla kogo dedykowana
   • dlaczego warto

   Konsultacje seksuologiczne

   zdobądź profesjonalne i skuteczne wsparcie w problemach natury intymnej

   Konsultacje z seksuologiem są procesem, w ramach którego można skutecznie znaleźć wyjaśnienie i rozwiązanie problemów natury seksualnej w atmosferze zrozumienia i całkowitej dyskrecji. Ich celem jest diagnoza przez seksuologa zaburzeń i problemów oraz dostarczenie Klientowi niezbędnej wiedzy na ich temat, a także ukazanie potencjalnych ścieżek dalszej terapii w celu ich eliminacji. Konsultacje seksuologiczne mają też na celu przełamanie wstydu oraz wzmocnienie własnych kompetencji i wiedzy w aspektach seksualnych, tak aby możliwe było czerpanie pełnej satysfakcji z życia intymnego. Przeprowadzane badania pokazują, że dzięki pomocy wykwalifikowanego seksuologa z większością problemów natury seksualnej o nie fizycznym charakterze można sobie poradzić, podnosząc tym samym komfort i satysfakcję z życia intymnego.

   więcej
   .
   Powszechność problemu i jego ignorowanie

   Problemy seksualne towarzyszą człowiekowi przez całą historię jego życia. Pomimo tego, że statystycznie 3 osoby na 5 doświadczają problemów natury seksualnej sfera ta od zawsze była owiana tematami tabu. Z tego względu wiele osób borykających się z problemami w tym obszarze cierpi, ale nie zwraca się po profesjonalną pomoc. Ignorowanie problemu niestety nie prowadzi do rozwiązania, a jedynie do intensyfikacji jego objawów. Problemy seksualne można jednak przezwyciężyć, często już pierwsze spotkanie z seksuologiem przynosi istotne pozytywne efekty i pokazuje kierunki dalszej pracy. Spotkanie to pozwala również zdiagnozować czy problem ma podłoże psychiczne, czy też fizyczne i określa jakie należy zastosować środki naprawcze.

   Konsultacje seksuologiczne

   ukierunkowanie na szybkie rozwiązanie problemu i poprawę życia intymnego partnerów

   Konsultacje seksuologiczne dedykowane są dla kobiet i mężczyzn borykających się z zaburzeniami i problemami natury seksualnej. W szczególności związanymi z różnorodnymi zaburzeniami, urazami psychicznymi, traumami, menopauzą oraz innymi czynnikami związanymi ze sferą intymną. Ponadto konsultacje pod okiem seksuologa dedykowane są dla małżeństw i par, których życie seksualne przestało być satysfakcjonującym elementem wspólnego życia prowadząc do osłabnięcia więzi i nieporozumień.

   Konsultacje seksuologiczne

   możliwość polepszenie życia intymnego oraz eliminacji napięć przenoszonych na inne sfery psychiki

   Brak zadowolenia w sferze seksualnej ma znaczący wpływ na pożycie partnerskie, dlatego też pomoc seksuologa może wpłynąć nie tylko na eliminację problemów w sferze seksualnej ale również na poprawę relacji oraz zniwelowanie rodzących się napięć i frustracji pomiędzy partnerami. Konsultacje seksuologiczne wpływają również pozytywnie na odbudowywanie własnego poczucia wartości. Popęd seksualny stanowi jedną z podstawowych potrzeb domagających się zaspokojenia, gdy jest to utrudnione lub niemożliwe to powoduje to negatywne samopoczucie i niepożądane zachowania. Doświadczony seksuolog może jednak wyjaśnić Klientowi mechanizmy przenoszenia napięć ze sfery intymnej na inne obszary życia i pomóc w wypracowaniu skutecznych metod radzenia sobie z nimi.

   • Dodaj swoją opinię na temat tej usługi,
    pomóż nam poprawić ofertę.

    Opłata jednorazowa

    • E-mail: 89 PLN/h
    • Telefon: 99 PLN/h
    • Skype: 99 PLN/h
    • Lync: 99 PLN/h
    • TeamViewer: 109 PLN/h

    Abonament 12 sesji

    • E-mail: 890 PLN
    • Telefon: 990 PLN
    • Skype: 990 PLN
    • Lync: 990 PLN
    • TeamViewer: 1090 PLN
    • informacje podstawowe
    • dla kogo dedykowana
    • dlaczego warto

    Coaching rodzicielski

    skuteczne wsparcie procesów wychowawczych i komunikacyjnych

    Coaching jest formą pracy zorientowanej na cel, co pozwala na szybkie wypracowanie i wprowadzenie w życie strategii i działań zmierzających do rozwiązania problemów. Coaching rodziecielski ma na celu przede wszystkim umożliwienie dotarcia do głęboko zakorzenionych przekonań oraz błędnych wzorców ograniczających funkcję i rolę rodzica tak aby możliwym stało się wypracowanie nowych strategii radzenia sobie z tym co stanowiło dotychczas trudność. Proces ten pozwala ponadto na lepsze rozumienie punktu widzenia dziecka oraz rozwijanie świadomości własnych słabości i mocnych stron, co usprawnia budowanie bliskich relacji opartych na szacunku i porozumieniu.

    więcej
    .
    Innowacyjna metoda pracy z rodzicami i dziećmi

    Coaching rodzicielski jest stosunkową nową i mało rozpowszechnioną metodą pracy z problemami wychowawczymi, ale odnoszącą bardzo pozytywne efekty. Dzieje się to za sprawą specyficznego klimatu, budowania relacji opartej na szacunku, wzajemnym zaufaniu i akceptacji pomiędzy coachem, a rodzicem. Podstawowym założeniem tej formy pomocy jest wiara, że najważniejszą wartością w życiu rodzica jest dziecko i każdy ma potencjał i możliwość spełniania się w tej roli.

    Coaching rodzicielski

    ukierunkowanie na wzmocnienie kompetencji i eliminację błędnych nawyków i schematów działania

    Coaching rodzicielski polecany jest w szczególności rodzicom borykającym się z problemami wychowawczymi, którzy chcieliby uzyskać wgląd we własne błędy i zakorzenione wzorce. Jest to także oferta dla osób, które chciałyby pogłębić relacje z dziećmi, wypracować nowe metody wychowawcze oraz wzmocnić własne kompetencje. Coaching rodzicielski to opcja także dla tych, którzy przygotowując się do bycia rodzicem potrzebują pomocy w budowie swojej rodzicielskiej roli.

    Coaching rodzicielski

    efektywne doskonalenie własnych kompetencji oraz odbudowa i pogłębienie relacji z dzieckiem i bliskimi

    Dzięki spotkaniu z coachem możliwe staje się doskonalenie kompetencji rodzicielskich, pogłębienie relacji z dziećmi, usprawnienie komunikacji i wypracowanie nowych metod wychowawczych. W konsekwencji wpływa to na polepszenie klimatu i atmosfery pomiędzy wszystkimi członkami rodziny, a także na odbudowanie własnego poczucia wiary w bycie dobrym rodzicem i poczucia mocy sprawczej, iż potrafimy sprostać obowiązkom i wymogom jakie stawia przed nami rodzicielstwo.

    • Dodaj swoją opinię na temat tej usługi,
     pomóż nam poprawić ofertę.

     Opłata jednorazowa

     • E-mail: 89 PLN/h
     • Telefon: 99 PLN/h
     • Skype: 99 PLN/h
     • Lync: 99 PLN/h
     • TeamViewer: 109 PLN/h

     Abonament 12 sesji

     • E-mail: 890 PLN
     • Telefon: 990 PLN
     • Skype: 990 PLN
     • Lync: 990 PLN
     • TeamViewer: 1090 PLN
     • informacje podstawowe
     • dla kogo dedykowana
     • dlaczego warto

     Life coaching

     intensywne wsparcie procesu zmiany i wydobywania mocnych stron

     Life coaching jest bardzo efektywną formą wspierania Klienta w dokonywaniu zmian odbywającą się w kilku konkretnych krokach. Podstawą pracy jest określenie celu jaki Klient chciałby osiągnąć i stworzenie na tej podstawie planu działań z uwzględnieniem przeszkód jakie mogą pojawić się w trakcie jego realizacji, a także mocnych stron, które posłużą jako baza w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu. Jest to forma pracy oparta na teraźniejszości i przyszłości przeznaczona dla osób zmotywowanych i gotowych na zmiany. Skuteczniejsze osiąganie celów możliwe jest dzięki wsparciu coacha, którego zadaniem jest wydobycie potencjału tkwiącego w Kliencie.

     więcej
     .
     Skuteczna forma rozbudzania potencjału

     Life coaching jest formą pracy skierowaną do osób zdrowych i zmotywowanych na proces, które chciałyby wykorzystując własne zasoby dokonać inspirujących zmian w życiu. Zmiany te możliwe są do osiągnięcia dzięki osobie i wsparciu coacha, który udostępnia narzędzia i techniki pozwalające lepiej poznać siebie i zmierzyć się z obawami i procesem zmiany. Coach nie radzi, nie dokonuje decyzji za Klienta, a jedynie wspomaga i pośredniczy w wydobywaniu bogactw tkwiących w każdej osobie.

     Life coaching

     ukierunkowanie na skuteczną motywację i tworzenie impulsu wspierającego proces zmian i rozwoju

     Life coaching polecany jest wszystkim, którzy chcą lepiej poznać siebie i swoje możliwości, chcą osiągnąć więcej i uwierzyć że mogą to zrobić. Usługa ta skierowana jest także dla osób, które chcą znaleźć swoją ścieżkę zawodową oraz podnieść kompetencje i motywację do pracy. Coaching nie jest formą terapii, dlatego przeznaczony jest wyłącznie dla osób prawidłowo funkcjonujących w sferze zdrowia psychicznego oraz w zakresie stosunków społecznych i interpersonalnych.

     Life coaching

     ściśle zdefiniowane cele odnoszące się do przyszłości i skuteczne wydobywanie ukrytego potencjału

     Life coachnig jest bardzo skuteczną formą wsparcia skierowaną na przyszłość i realizacje konkretnie postawionych celów. To propozycja dla wszystkich, którzy szukają impulsu do podjęcia ważnych decyzji, chcą zmienić coś ważnego w życiu lub szukają wsparcia w zakresie mierzenia się z procesem zmiany. Life coaching pomaga przede wszystkim wydobywać własny nieświadomy potencjał i zasoby wewnętrzne, co z kolei pozwala wzbogacić swoje życie zawodowe i osobiste.

     • Dodaj swoją opinię na temat tej usługi,
      pomóż nam poprawić ofertę.

      Opłata jednorazowa

      • E-mail: 89 PLN/h
      • Telefon: 99 PLN/h
      • Skype: 99 PLN/h
      • Lync: 99 PLN/h
      • TeamViewer: 109 PLN/h

      Abonament 12 sesji

      • E-mail: 890 PLN
      • Telefon: 990 PLN
      • Skype: 990 PLN
      • Lync: 990 PLN
      • TeamViewer: 1090 PLN
      Centrum Psuchoterapii -Kinga Kocjan
      Kinga Kocjan
      psychoterapeuta
      senior partner
      więcej
      Centrum Psuchoterapii -Tomasz Gorajski
      Tomasz Gorajski
      psychoterapeuta
      seksuolog
      więcej
      Centrum Psuchoterapii -Patrycja Madej
      Patrycja Madej
      psychoterapeuta
      trener
      więcej
      Centrum Psuchoterapii -Ilona Roeding
      Ilona Roeding
      psychoterapeuta
      trener
      więcej
      Centrum Psuchoterapii -Łukasz Rogacz
      Łukasz Rogacz
      psycholog / coach
      więcej