Centrum Psychoterapii i Psychologii

aktualności

Umów sesję
MASZ PYTANIE ?
Kinga Kocjan
e-mail:kinga.kocjan@atfc.pl
mobile:+48 728 37 52 27
Zobacz również

Lista aktualności

Nowy kanał konsultacji on-line

00-00-00 ATFC P&P wprowadza opcję konsultacji on-line za pośrednictwem TeamViewer. Dzięki nowej opcji poszerzone zostaną możliwości kontaktu Klienta z naszymi specjalistami o prezentacje on-line materiałów dydaktycznych i pomocowych. Powyższa funkcja zostaje wprowadzona w odniesieniu do konsultacji elektronicznych oraz w najbliższym czasie zostanie również zastosowana w grupach terapeutycznych i warsztatach.


Wsparcie mediacyjne przy rozwodach

00-00-00 ATFC P&P wprowadza do palety usług wsparcie mediacyjne w zakresie rozwodów. Powyższa usługa poszerza zakres oferowanych usług ATFC P&P odnoszących się do terapii małżeńskiej. Powyższa usługa skierowana jest do par, które podjęły decyzję o rozstaniu i oczekują wsparcia nakierowanego na sprawne i przyjacielskie przejście przez proces rozwodowy, a także chcą ułożyć sobie zrównoważone relacjre po okresie rozwodu.


Wprowadzenie kwartalnych pakietów rabatowych

00-00-00 ATFC P&P udostępnia opcję kwartalnych pakietów konsultacyjnych z 10% rabatem. Dla Klientów będących w trakcie długotrwałych terapii, których szacowany okres trwania przekracza 6 miesięcy ATFC P&P wprowadziło możliwość wykupu kwartalnych pakietów sesyjnych będących wielokrotnością 12 sesyjnego abonamentu. Dodatkowy 10% rabat sumuje się z rabatem zaimplementowanym w abonamencie 12 sesyjnym dając łącznie 26,5% dyskonta w stosunku do bazowej ceny 1 godziny konsultacji.


Wsparcie w zakresie HR

00-00-00 ATFC P&P wprowadza do palety usług wsparcie doradcze w zakresie HR. Powyższa usługa realizowana jest we współpracy z ATFC CF&A w ramach oferowanych usług modułowych i stanowi uzupełnienie realizowanych przez nas projektów. Poprzez kooperacje działową oferujemy naszym Klientom zarówno wsparcie w aspektach miękkich, jaki i biznesowych i prawnych. Szczegółowe informacje w powyższej materii dostępne są w dziale usługi.Aktualnie obowiązujące komunikaty

  • ...
  • ...